O mnie kontakt

Jeśli kochasz przyrodę, znudziło Cię miasto i tęsknisz za wolnością – dobrze trafiłeś drogi czytelniku. Ten portal jest dla wszystkich istot o otwartych sercach i wrażliwych na piękno otaczającego nas świata. Być może nie masz czasu, by to dostrzec na codzień, dlatego przygotowałam dla Ciebie „pigułkę szczęścia”. Podaję Ci ją na talerzu, byś na chwię się zatrzymał i odpoczął. Nie ważne kim jesteś i skąd poczhodzisz, ale może znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Pomyślałam sobie pewnego dnia… samotność człowieka nie polega na braku kogoś bliskiego. Raczej jest tęsknotą, za dzieleniem się swoim szczęsciem z innymi. Ten kto się dzieli, jest szczęściarzem i bogaczem. Ja się dzielę szczyptą świata, w którym jestem Tu i Teraz.

Zatem witajcie w moim Multi Wszechświecie.  Długo błądziłam, zanim odnalazłam szczęście i spokój, a w zasadzie ignorowałam to, co juz miałam , targana przez młodzieńcze Ego, szukałam wszędzie gdzie się da, na wszelkie sposoby i możliwości, mentalnie i realnie, w marzeniach i w podróżach, tych złowrogich i najpiękniejszych chwilach w życiu. Miałam farta, że najbliżsi  mi ludzie, wychowali mnie wśród natury, dzikości tego świata, zaszczepili miłość i pasję do miejsca, w którym nareszcie postanowiłam zostać na długo … Powrót do prakorzeni, tego kim naprawdę jesteśmy i po co tu przychodzimy… Dla mnie; najsilniejszy to fundament…

Równowaga i harmonia bierze się z wiedzy o samym sobie, z władzy nad sobą – nie nad innymi, pochodzi ze środka i jest Twoim oddechem. Pamiętaj by oddychać głęboko, powoli i swiadomie, każdego dnia coraz głębiej.

 

Dziękuję 🙂

9451326e9f3836530686b455a505338f

 

patrycja.szuman@gmail.com

tel. 577165208

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s